دریا صنعت آسمان

دستگاه آب شیرین کن صنعتی در استان یزد

دستگاه آب شیرین کن صنعتی در استان یزد

دستگاه آب شیرین کن صنعتی در استان یزد

دستگاه آب شیرین کن صنعتی در استان یزد

خرید مطمئن دستگاه آب شیرین کن صنعتی، لازمه انجام یکسری پیش نیاز ها است پیشنهاد میکنیم برای آگاهی بیشتر این مطالب را مطالعه فرمایید، به امید اینکه مطالب برای شما مفید و موثر واقع شود. در خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی یکی از پیش نیاز های اصلی، انجام آزمایش آب است.

برای انجام این کار، ابتدا نمونه ای از آب مصرفی منطقه خودرا تهیه و به یکی از آزمایشگاه های معتبر مرکز استان خود می فرستید.

در استان یزد یکی از آزمایشگاه های آب ، آزمایشگاه جهان آزما می باشد که مشخصات این آزمایشگاه در قسمت پایین نوشته شده است: آدرس : بلوار جوان ، انتهای جوان یکم، سمت راست، روبروی پارک

تلفن : 8300240_0353

در این آزمایش، پارامتر های مورد نیاز آب را جهت طراحی بهینه که در قسمت زیر نوشته شده است را اندازه گیری کنید

میزان سختی کل

میزان TDS

میزانPH

کدورت

سولفات

سیلیس

بعد از انجام مراحل آزمایش نتیجه را برای این شرکت ارسال کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی، پیشنهاد فنی و مالی را خدمتتان ارائه دهند لازم به ذکر است چنانچه آزمایشگاه های معرفی شده کیت کافی برای آزمایش همه پارامتر های فوق را ندارد می توانید برای مرحله اولیه از این آزمایشگاه استفاده کرده و بعد از طراحی کلی سیستم شما توسط کارشناسان این شرکت، جهت تکمیل و نهایی کردن مراحل خرید نمونه آب را برای شرکت دریا صنعت ارسال کنید تا آزمایش آب را تکمیل نماییم. دلیل اصلی انجام این آزمایش در اولین اقدامات خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی، اطلاع کارشناسان و طراحان دستگاه از وضعیت و کیفیت آب منطقه شما می باشد چرا که بسیاری از دستگاه های آب شیرین کن صنعتی زمانی که بر اساس آنالیز آب منطقه شما طراحی می شود به مرور زمان کمتر دچار خرابی ممبران شده و می تواند سالیان سال برای شما با بازدهی مناسب کار کند.

استان یزد از نظر کیفیت آب :

استان یزد از استان های واقع در مرکز ایران است . آب و هوای گرم و خشک این استان و همچنین بارندگی بسیار کم موجب شده تا استان یزد کمترین منابع آبی را دارا باشد . در این استان محصولات کشاورزی همچون گندم ، ذرت ، انار ، بادام ، پسته ، خرما و.. تولید و به بسیاری از استان های کشور ارسال می شود . این استان همچنین در زمینه تولید محصولات گلخانه ای بسیار فعال بوده و طی سال های اخیر بازدهی بالایی در این زمینه داشته است . در جنوب استان یزد و در منطقه قاسم آباد ، فعالیت در زمینه تولید محصولات صیفی و سبزیجات بسیار چشمگیر بوده است . پس می توان گفت استان یزد یکی از قطب های تولید محصولات کشاورزی کشور می باشد . همانطور که می دانید آب نقش مهم و اساسی در فرآیند تولید محصولات کشاورزی ایفا می کند . کیفیت آب تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت محصولات کشاورزی و گلخانه ای دارد. شوری آب باعث می شود تا گیاه به سختی آب مورد نیاز خود را از خاک جذب کند و این امر موجب کاهش و افت روند تولید می شود. بنابراین شیرین سازی آب های شور و بی کیفیت در امر کشاورزی بسیار حائز اهمیت است . دور بودن و عدم دسترسی استان یزد به دریا باعث کاهش بارندگی و استفاده از منابع آبی خارج از استان می شود . تبخیر این منابع آبی به دلیلی گرم بودن هوا از عوامل افزایش شوری و افزایش TDS این منابع آبی می شود . و این منابع در بسیاری از مصارف دیگر همچون مرغداری ها و دامداری ها مصرف می شوند که کیفیت پایین آب در این مصارف می تواند موجب افت روند تولیدی شود . استفاده از دستگاه های آب شیرین کن صنعتی بر اساس مقدار آب مصرفی مورد نیاز با TDS مطلوب، یکی از بهترین روش های پیش رو برای این مصارف است و در این زمینه بسیار موثر واقع شده است .

.از آنجایی که بسیاری از کشاورزان و گلخانه داران و همچنین کارخانه هایی که نیاز به مقدار زیادی آب برای انجام فعالیت های مجموعه خود داشته اند با استفاده از دستگاه های تصفیه آب صنعتی با تحولی بزرگ در روند تولیدات خود روبرو شده اند. دستگاه های آب شیرین کن صنعتی طراحی شده شرکت دریا صنعت سال های سال برای کشاورزان و صاحبان صنایع به عنوان تامین کننده ای مناسب، برای حل مشکلات کیفیت آب خدمات و تجهیزات ارائه داده است.

امیدواریم با این مطالب به شما در خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی کمک کرده باشیم. و چنانچه نیاز به مشاوره در این زمینه داشته باشید کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند. جهت مشاوره رایگان، استعلام فنی و مالی دستگاه ها و همچنین ثبت سفارش با شماره تلفن 36648995_025 تماس حاصل فرمائید

Publish modules to the "offcanvas" position.