دریا صنعت آسمان

دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب

دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب

دستگاه آب شیرین کن صنعتی با ظرفیت 50 متر مکعب در شبانه روز

مزایای دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب

دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب که گاهی دستگاه تصفیه آب صنعتی 50 متر مکعب نامیده می‌شود؛ توانمندی فراوانی در تبدیل آب شور و نامناسب به آب شیرین به خود اختصاص داده است و برای مصارف متنوعی از جمله زراعی، گلخانه با انواع روش‌های آبیاری، صنایع و تجهیزات صنعتی، و پزشکی مناسب است. بر اساس بررسی‌ها و تجربیات مشتریان، دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب توانایی افزایش بازدهی مجموعه‌های مصرف‌کننده را دارد و از طرف دیگر، ایمنی و ماندگاری تجهیزات در صنایع و سلامتی مصرف‌کنندگان آب شرب را تضمین می‌نماید. دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب همچنین در مصارفی که با حضور موجود زنده سر و کار دارند، تلفات را به حداقل می‌رساند و در مواردی که صاحبان مجموعه‌ها موارد کلیدی و پزشکی را به دقت رعایت کرده‌اند، به بهبود بهره‌برداری کمک می‌کند.

کاربرد دستگاه آب شیرین کن 50 متر مکعب

دستگاه آب شیرین‌ کن صنعتی 50 متر مکعب به صاحبان صنایع کمک کرده و با هزینه کمتر، درآمد مجموعه‌های خود را افزایش دهند. این تجهیزات نه تنها باعث ارتقاء راندمان می‌شوند، بلکه با کاهش هزینه‌های جاری و استهلاک، به بهره‌وری مالی کسب و کارها کمک می‌کنند. در صورتی که اپراتور این دستگاه را به‌طور کامل بهره‌مندی کند و نگهداری مداوم و به‌موقع انجام دهد، هزینه‌های جاری این سیستم به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد. این سیستم با طراحی دقیق این شرکت، به‌عنوان یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین دستگاه آب شیرین‌ کن صنعتی 50 متر مکعب تا به امروز شناخته می‌شود و در دوره‌های کوتاه، هزینه خود را جبران می‌کند.
محصول دستگاه آب شیرین‌ کن صنعتی 50 متر مکعب شرکت دریا صنعت در مصارف گوناگون از جمله صنایع دام و طیور، کشاورزی، گلخانه‌داری، پرورش آبزیان، خنک‌کاری قالب‌های صنعتی، چیلرها، بویلرها، نیروگاه‌های برق، صنایع دارویی و بیمارستانی، صنایع لبنی و غذایی، صنایع نوشیدنی، کارخانجات شیرینی و شکلات، کارخانجات تولید قند و آرد در استان‌های سمنان، بوشهر، گلستان، اصفهان، فارس و سایر مناطق کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند.
مشخصات فنی دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب

مشخصات فنی دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب

مشخصات فنی دستگاه آب شیرین کن صنعتی  50 متر مکعب شرکت دریا صنعت آسمان

روش تصفیه :اسمز معکوس RO

ممبران :2 عدد ممبران 8 اینچ

جنس شاسی: استنلس استیل

ابعاد شاسی: طول 270سانتی متر_ عرض 100 سانتی متر_ ارتفاع 230 سانتی متر

تعداد ستون فیلتر(شنی و کربنی): 2عدد

جنس مخزن پیش تصفیه : فایبر گلاس FRP با لایه داخلی PE

نوع فیلتر پیش تصفیه میکرونی : 20 اینچ پنج میکرون

تعداد فیلتر پیش تصفیه میکرونی: 5عدد

جنس پمپ اصلی: استنلس استیل

نوع پمپ اصلی : سانتریفوژ عمودی طبقاتی نوع پمپ مخزن آب ورودی سیستم :افقی جنس لوله کشی ( پایپینگ ) :استنلس استیل/ UPVC

قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی 50 متر مکعب

تعیین قیمت دستگاه آب شیرین‌کن صنعتی 50 متر مکعب به وسیله عوامل گوناگونی تعیین می‌شود. یکی از عوامل اصلی که بر قیمت این دستگاه تأثیر می‌گذارد، تکنولوژی و تجهیزات استفاده شده در طراحی آن است. دستگاه‌های مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر معمولاً هزینه‌ی بیشتری دارند، اما در عین حال ممکن است بهره‌وری بالاتری ارائه دهند. ساختار ممبران، نوع فیلترها، و استفاده از تجهیزات نوین نیز از جمله این عوامل تکنولوژیکی هستند که تأثیرگذار بر قیمت دستگاه می‌باشند.

عامل دیگر مهم در تشکیل قیمت دستگاه آب شیرین‌کن صنعتی 50 متر مکعب، کیفیت ساخت و مواد استفاده شده در ساخت آن می‌باشد. مصارف صنعتی معمولاً نیازمند تجهیزات با دوام و قابلیت اطمینان هستند، بنابراین استفاده از مواد با کیفیت و استانداردهای بالا می‌تواند هزینه تولید و نگهداری را افزایش دهد. به‌طور کلی، در تصمیم‌گیری درباره قیمت دستگاه آب شیرین‌ کن صنعتی 50 متر مکعب، بای با توجه به این عوامل تکنولوژیکی و کیفیت ساخت  باشد تا یک دستگاه مناسب انتخاب شود.

هم اکنون استعلام قیمت بگیرید

Publish modules to the "offcanvas" position.