دریا صنعت آسمان

آب شیرین کن صنعتی 200 متر مکعب

آب شیرین کن صنعتی 200 متر مکعب

آب شیرین کن صنعتی 200 متر مکعب

آب شیرین کن صنعتی 200 متر مکعب

این محصول توانایی تبدیل آب شور و نامناسب به آب شیرین و مناسب برای مصارف زراعی ،گلخانه با انواع روش های آبیاری ،صنایع و تجهیزات صنعتی و پزشکی را دارد که طبق بررسی و تجربیات مشتریان درباره استفاده از این تکنولوژی ، دستگاه آب شیرین کن می تواند بازدهی مجموعه های مصرف کننده را افزایش دهد و همچنین ایمنی و ماندگاری تجهیزات در صنایع و سلامتی مصرف کنندگان آب شرب را تضمین نماید و در مصارفی که با موجود زنده سر و کار دارند باعث شده تلفات را به حداقل رسانده و درمواردی که صاحبان مجموعه ها موارد کلیدی و پزشکی را به خوبی رعایت کرده اند ، دستگاه آب شیرین کن کمک کرده بهره برداری را دگرگون کند. دستگاه آب شیرین کن به صاحبان صنایع کمک کرده با هزینه کم درآمد مجموعه خود را افزایش دهند چرا که دستگاه آب شیرین کن نه تنها باعث افزایش راندمان بلکه باعث می شود هزینه های جاری و استهلاک را کاهش دهد و در صورتی که اپراتور از دستگاه آب شیرین کن به خوبی استفاده و نگهداری کند و به موقع سرویسها را انجام دهد هزینه های جاری این سیستم بسیار کاهش می یابد و در یک دوره کوتاه که به نوع مصرف و در آمد مجموعه ارتباط دارد ، هزینه خود را برگردانده و به همین دلیل می توان گفت این سیستم با طراحی این شرکت مقرون به صرفه ترین سیستم آب شیرین کن تا به امروز ارائه شده است، محسوب می شود.

محصولات آب شیرین کن شرکت دریا صنعت در مصارف مختلف شامل صنایع دام و طیور،صنایع کشاورزی،مصارف گلخانه ای ،پرورش برخی از آبزیان،خنک کاری قالب های صنعتی،چیلر ها ،بویلر ها،نیروگاه های برق،صنایع دارویی و بیمارستانی،صنایع لبنی و غذایی،صنایع نوشیدنی ،کارخانجات شیرینی و شکلات،کارخانجات تولید قند و آرد در استان های سمنان ،بوشهر، گلستان ،اصفهان ، فارس و... در حال بهره برداری است.

این دستگاه از نظر اقتصادی بصرفه بوده و برای نصب فضای کمی را اشغال می کند. این دستگاه دارای بازدهی بالا و کیفیت بالای آب خروجی می باشد.

روش تصفیه :اسمز معکوس RO

ممبران :8عدد ممبران 8 اینچ

جنس شاسی: استنلس استیل

ابعاد شاسی: طول 450سانتی متر_ عرض 200 سانتی متر_ ارتفاع 300سانتی متر

تعداد ستون فیلتر شنی: 1 عدد تعداد ستون فیلتر کربنی:1 عدد

جنس مخزن پیش تصفیه : فایبر گلاس FRP با لایه داخلی PE

نوع فیلتر پیش تصفیه میکرونی :هوزینگ 30اینچ 9 المان

تعداد فیلتر پیش تصفیه میکرونی: 1عدد

جنس پمپ اصلی: استنلس استیل

نوع پمپ اصلی : سانتریفوژ عمودی طبقاتی نوع پمپ مخزن آب ورودی سیستم :افقی جنس لوله کشی ( پایپینگ ) :استنلس استیل/ UPVC

لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 36648995-025 تماس حاصل فرمائید.

هم اکنون استعلام قیمت بگیرید

Publish modules to the "offcanvas" position.