دریا صنعت آسمان

TDS متر آنلاین

TDS متر آنلاین

TDS متر آنلاین

TDS متر آنلاین

Total dissolved solids یا همان TDS در واقع همه مواد جامد محلول در آب است .میزان TDS با شفافیت آب ارتباط دارد و هرچقدر TDS بالا تر باشد یا به عبارتی هر چقدر میزان مواد جامد در آب بیشتر باشد آب شفافیت کمتری دارد. این مواد جامد موجود در آب مواد آلی و یا غیر آلی یا همان مواد معدنی است . همانطور که می دانید بیشتر این مواد ، محلول در آب هستند که شامل موادی مانند مس ، کرم ، آهن و.. می شود. با افزایش این مواد آلی و غیر آلی در آب ، کیفیت آب از نظر طعم ، بو و رنگ پایین می آید و آن کیفیت مطلوب برای استفاده از آب در مصارف مختلف از جمله کشاورزی ، گلخانه وصنایع دیگر را از دست می دهد. واحد اندازه گیری TDS ، میلی گرم در لیتر یا PPMمی باشد. برای استفاده از آب در مصارف مختلف باید متناسب با مقدار TDS آب ، دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت مورد نظرتان را تهیه کنید.
همانطور که می دانید مقدار TDS آب تاثیر مستقیمی بر کیفیت آب و در نتیجه کیفیت محصولاتتان دارد. دستگاه های تصفیه آب صنعتی شرکت دریا صنعت آسمان با دارا بودن TDS متر این امکان را به شما می دهد تا هر زمان که می خواهید مقدار TDS آب خروجی دستگاهتان را کنترل و از کیفیت آن مطلع شوید .
توصیه می شود پیش از اقدام به خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی نمونه ای از آب مصرفی تان را تهیه و به آزمایشگاه ببرید . سپس با اطلاع از مقدار TDS آب مصرفی تان با کارشناسان فنی و فروش شرکت دریا صنعت آسمان تماس گرفته و دستگاه تصفیه آب صنعتی را خریداری کنید.

هم اکنون استعلام قیمت بگیرید

Publish modules to the "offcanvas" position.