دریا صنعت آسمان

اهمیت خدمات و نگهداری تصفیه آب صنعتی

اهمیت خدمات و نگهداری تصفیه آب صنعتی

اهمیت خدمات و نگهداری تصفیه آب صنعتی

اهمیت خدمات و نگهداری تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب صنعتی و کاربردهای آن

زمانی که قصد داشته باشیم آب با حجم بیش از دو هزار لیتر را تصفیه کنیم، دستگاه تصفیه آب صنعتی پرکاربردترین ابزار شناخته می شود.

تصفیه آب صنعتی را با نام آب شیرین کن یا RO نیز می شناسند. روش تصفیه در این دستگاه برای اولین بار توسط نیروی دریایی آمریکا جهت تصفیه آب دریا استفاده شد.

مراحل کار در این دستگاه ها بسته به نوعی که دارند می تواند به صورت تک مرحله ای یا دو مرحله ای انجام شود. فرآیندی که در این دستگاه ها جهت تصفیه آب صورت می گیرد، فرآیند اسمزی معکوس است. به نحوی که فشاری که در این فرآیند به آب شور وارد می شود بیش از فشار اسمزی معمولی است.

در نهایت نیز به آب تولید شده نهایی آب یونیزه شده، آب محصول یا آب شیرین نیز می گویند. باقی مانده ی آب که از میزان TSD بالایی برخوردار است به عنوان فاضلاب از دستگاه خارج می شود. آب تصفیه شده را می توان در بخش های مختلف مورد استفاده قرار داد. از کاربردهای دستگاه تصفیه آب صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ صنایع مختلف نظیر صنعت کشاورزی، صنعت دام و طیور: بر هیچ کس پوشیده نیست که محصول سالم نتیجه ی استفاده از آب و مواد اولیه ی سالم است. به عنوان مثال برای داشتن محصول کشاورزی سالم بایستی از کودهای سالم و از همه مهم تر از آب سالم استفاده کرد. برای داشتن دام و طیور سالم نیز بایستی از آب و علوفه سالم بهره برد.

⦁ مصارف آزمایشگاهی، داروسازی و پزشکی

⦁ استفاده در کارخانه هایی که وظیفه ی تولید آب شرب را بر عهده دارند.

⦁ استفاده در دیگ های بخار

اهمیت خدمات پس از فروش این محصول


به طور کلی خدمات ارائه شده از طرف فروشنده ی هر محصولی از جمله دستگاه تصفیه آب صنعتی، به دو بخش تقسیم می شود. بخش اول مربوط به زمان خرید محصول است که این خدمات می تواند شامل بازدید، کارشناسی، برآورد هزینه نهایی و نصب در محل باشد.

بخش دوم مربوط به خدمات پس از فروش است. برای محصولی مانند دستگاه تصفیه آب صنعتی که عملکردی بسیار تخصصی دارد، این خدمات از اهمیت ویژه تری برخوردار خواهند بود. به ویژه این که میزان آب تولیدی در این دستگاه بالا بوده و قابلیت پوشش پروژه های کلان را نیز دارد. شرکت دریا صنعت آسمان با ارائه کلیه ی خدمات پس از فروش این محصول، سعی در کسب رضایت شما مشتریان عزیز را دارد.محصولاتی مانند دستگاه های تصفیه کننده آب صنعتی نیاز به بازرسی های مداوم دارند. به علاوه برخی از قطعات این محصول مانند فیلترهای تصفیه کننده ممکن است نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشند. چرا که اگر این محصول را بدون بازرسی های مشخص شده به حال خود رها کنید، خروجی آب دچار مشکلاتی می شود.

یکی از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید، اختلال در کار دستگاه برای تهیه ی آب سالم است که این موضوع در صنایعی مانند دام و طیور ایجاد مشکل می کند. شرکت دریا صنعت آسمان با ارائه خدمات لازم خیال شما را از این بابت آسوده می کند.

هم اکنون استعلام قیمت بگیرید

Publish modules to the "offcanvas" position.