دریا صنعت آسمان

کاربرد های زلال ساز تجاری

کاربرد های زلال ساز تجاری

کاربرد های زلال ساز تجاری


مقدمه ای قبل از بررسی موارد مربوط به کاربرد های زلال ساز تجاری

قبل از اینکه توضیحات مربوط به کاربرد های زلال ساز تجاری را برای شما شرح دهیم، لازم است تا اطلاعات مختصری در مورد این سیستم کسب کنید. سیستم زلال ساز تجاری برای بهتر کردن کیفیت آب به وجود آمده. به طور خلاصه باید گفت کار این سیستم حذف املاح و مواد موجود در آب است. این سیستم در مناطقی که آب آشامیدنی شور یا کثیفی دارند، بسیار پرکاربرد می باشد. دو مدل زلال ساز وجود دارد که نام آنها زلال ساز تجاری و صنعتی است. تفاوت این دو در نوع استفاده آنها می باشد.
از زلال سازی صنعتی برای تصفیه سازی آب رودخانه یا برکه استفاده می شود. در واقع این سیستم با حذف یون های مضر از تیرگی آب می کاهد و موجب زلالی آب می گردد.

مراحل فعالیت سیستم به طور خلاصه

در مقابل همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از کاربرد های زلال ساز تجاری تصفیه آب آشامیدنی در مناطق شهری و مسکونی است. مراحلی که در این سیستم طی می شود شش مرحله می باشد که در ادامه به طور مختصر به آن اشاره میکنیم. اولین مرحله اکسیداسیون شدن مواد آلی است. بعد از اکسیداسیون، یون ها خنثی می شوند. مرحله بعدی لخته شدن موادی است که درون آب قرار دارند. بعد از لخته شدن این مواد ته نشین می شوند و در مرحله آخر از فیلتر های مخصوصی عبور کرده و گند زدایی می شوند.کاربرد های زلال ساز تجاری

کاربرد های زلال ساز تجاری در بهبود زندگی انسانها بسیار حائز اهمیت است. اکثر موجودات زنده برای زنده ماندن به آب نیازمند هستند. برای داشتن آب تصفیه شده شما نیازمند یک سیستم تصفیه می باشید. اگر از آب غیر آشامیدنی استفاده کنید قطعا دچار بیماری های متعددی خواهید شد. برخی از این بیماری ها عبارت اند از، اختلالات گوارشی، بیماری های قلبی و عروقی، پوسیدگی دندان ها، عوارض کلیوی و غیره. پس برای جلوگیری از این اتفاق ابتدا باید آب را توسط سیستم زلال ساز تجاری تصفیه کرد و بعد از تصفیه شدن آن را استفاده نمود.

یکی دیگر از کاربرد های زلال سازی تجاری، تصفیه سازی فاضلاب می باشد. این سیستم می تواند فاضلاب های شهری و صنعتی را تصفیه کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. در بسیار از صنایع نیز از این تکنولوژی استفاده می شود. به عنوان مثال می توان به صنایع پتروشیمی یا فولاد اشاره کرد. همچنین کارخانه های تولید کننده نوشیدنی نیز از این سیستم بهره می برند. زلال ساز به طور غیر مستقیم باعث می شود که عمر پمپ های مختلفی که با آب تصفیه شده سروکار دارند، افزایش یابد. علت این افزایش عمر در واقع کاری است که این سیستم انجام می دهد. زلال ساز سختی آب را کم کرده و آب نرمی را تحویل می دهد. علاوه بر تصفیه خانه های شهری و صنایع مختلف شما می توانید از این سیستم برای تصفیه آب و فاضلاب خانگی بهره ببرید. در این مطلب سعی شد شما به طور خلاصه با کاربرد زلال ساز آشنا شوید تا بتوانید از آن به طور مناسب بهره ببرید.

هم اکنون استعلام قیمت بگیرید

Publish modules to the "offcanvas" position.