کاربرد دستگاه تصفیه آب صنایع دارویی

دستگاه آب شیرین کن به روش RO یا سیستم تصفیه آب نقش مهمی در کیفیت تولید و کاهش هزینه ی صنایع هایی که تولیدات آن رابطه ی مستقیم با آب دارند ، دارد.
بایستی به این مهم توجه داشت که استفاده از آب تصفیه نشده، صدمات جبران ناپذیری را به لوله ها، اتصالات و تجهیزات کارخانه وارد میکند. و برای تولید، نیاز به مصرف انرژی بیشتردارد، و در نتیجه کیفیت تولید پایین می آید و دستگاه ها به مرور خراب میشوند، ولی استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتی و آب تصفیه شده در مدت زمان کمی، تولیدات با کیفیت تر میشود و در نتیجه هزینه های جاری را به صورت چشمگیری کاهش میدهد.

عملکرد دستگاه تصفیه آب در صنایع داروسازی

در صنایع داروسازی، برای فراوری و تولید محصولات دارویی، کیفیت آب اساس کار محسوب میشود و البته، آب مورد نیاز صنایع دارویی طی استاندارد های خاصی بایستی تهیه شود. استفاده از دستگاه تصفیه آب صنایع دارویی می تواند مفید باشد.
و در واحد های تاسیساتی این کارخانه جات سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس و همچنین در بعضی مواقع تصفیه آب به روش رزینی نکته کلیدی در افزایش بهره برداری محسوب میشود،
به همین علت است، کارخانه جات فعال در این زمینه در صورت وجود آب بی کیفیت به اجبار، قبل از استفاده از آب ،تصفیه آن را با دستگاه تصفیه آب صنعتی انجام میدهند.

مزایای دستگاه تصفیه آب صنایع دارویی

مزایای دستگاه تصفیه آب صنایع دارویی

از مزیت های به کار گیری دستگاه تصفیه آب صنایع دارویی به روش اسمز معکوس:

  • افزایش بهره وری
  • کیفیت بالای تولید
  • کیفیت آب خروجی
  • کاهش هزینه ها
  • تامین آب شرب نیروها و تضمین سلامت نیروها
  • تامین آب مورد نیاز، سیستم های خنک کاری ماشین آلات صنعتی
    با استفاده از روش تصفیه آب به روش RO که در بیان ساده تر آب شیرین کن نامیده میشود، در مصارف صنعتی و آشامیدنی مختلف قابل استفاده است، میزان آب مورد نیاز در مجموعه های صنعتی از 5 متر مکعب الی 1000 متر مکعب در شبانه روز پیشبینی میشود، که شرکت دریا صنعت آب مورد نیاز شرکت های صنعتی را با از تولید دستگاه تصفیه آب صنایع دارویی ارائه میدهد،