دستگاه آب شیرین کن صنعتی در اصفهان

دستگاه آب شیرین کن صنعتی در اصفهان

دستگاه آب شیرین کن صنعتی در اصفهان

خرید مطمئن دستگاه آب شیرین کن صنعتی، لازمه انجام یکسری پیش نیاز ها است پیشنهاد میکنیم برای آگاهی بیشتر این مطالب را مطالعه فرمایید، به امید اینکه مطالب برای شما مفید و موثر واقع شود. در خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی یکی از پیش نیاز های اصلی، انجام آزمایش آب است.

برای انجام این کار، ابتدا نمونه ای از آب مصرفی منطقه خودرا تهیه و به یکی از آزمایشگاه های معتبر مرکز استان خود می فرستید.

در استان اصفهان یکی از آزمایشگاه های آب ، مجتمع آزمایشگاهی سبز آزمای سپاهان می باشد که مشخصات این آزمایشگاه در قسمت پایین نوشته شده است:

آدرس : اصفهان_نبش سه راه سیمین _ساختمان حاجیان_طبقه فوقانی

تلفن : 37764450_031

در این آزمایش، پارامتر های مورد نیاز آب را جهت طراحی بهینه که در قسمت زیر نوشته شده است را اندازه گیری کنید

میزان سختی کل

میزان TDS

میزانPH

کدورت

سولفات

سیلیس

بعد از انجام مراحل آزمایش نتیجه را برای این شرکت ارسال کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی، پیشنهاد فنی و مالی را خدمتتان ارائه دهند لازم به ذکر است چنانچه آزمایشگاه های معرفی شده کیت کافی برای آزمایش همه پارامتر های فوق را ندارد می توانید برای مرحله اولیه از این آزمایشگاه استفاده کرده و بعد از طراحی کلی سیستم شما توسط کارشناسان این شرکت، جهت تکمیل و نهایی کردن مراحل خرید نمونه آب را برای شرکت دریا صنعت ارسال کنید تا آزمایش آب را تکمیل نماییم. دلیل اصلی انجام این آزمایش در اولین اقدامات خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی، اطلاع کارشناسان و طراحان دستگاه از وضعیت و کیفیت آب منطقه شما می باشد چرا که بسیاری از دستگاه های آب شیرین کن صنعتی زمانی که بر اساس آنالیز آب منطقه شما طراحی می شود به مرور زمان کمتر دچار خرابی ممبران شده و می تواند سالیان سال برای شما با بازدهی مناسب کار کند.
استان اصفهان از نظر کیفیت آب :

استان اصفهان واقع در مرکز ایران و از استان های پهناور و پر جمعیت کشور می باشد. اصفهان از نظر اقتصادی وابسته به صنایع گوناگونی مانند کشاورزی، گلخانه، پرورش دام و طیور و کارخانجات گوناگون می باشد. تمامی این صنایع امروزه به دلیل خشک شدن زاینده رود و بسیاری از منابع آبی در این استان دچار مشکل کم آبی شده است. این رودخانه خروشان که از ستیغ کوه های بختیاری سرچشمه گرفته بود و به تالاب گاوخونی در شرقی ترین نقطه اصفهان منتهی می شد و شاهرگ حیاتی در تامین آب شرب و کشاورزی و مصارف گوناگون و همچنین تغذیه کننده آب های زیر زمینی به شمار می رفت هم اینک تشنه جرعه ای آب است . اما کشاورزان و گلخانه داران و تمامی مصارفی که نیاز فراوانی به آب دارند هم اکنون چاره ای جز استفاده از آب های منابع دیگر با کیفیت پایین ندارند و همانطور که می دانید کیفیت بالا و سالم بودن آب در بیشتر این صنایع جزء مهم ترین عوامل در توسعه و افزایش روند تولیدی می باشد.

استفاده از دستگاه های آب شیرین کن صنعتی بر اساس مقدار آب مصرفی مورد نیاز با TDS مطلوب، یکی از بهترین روش های پیش رو برای این مصارف است و در این زمینه بسیار موثر واقع شده است .

بنابر این از آنجایی که بسیاری از کشاورزان و گلخانه داران و همچنین کارخانه هایی که نیاز به مقدار زیادی آب برای انجام فعالیت های مجموعه خود داشته اند با استفاده از دستگاه های تصفیه آب صنعتی با تحولی بزرگ در روند تولیدات خود روبرو شده اند. دستگاه های آب شیرین کن صنعتی طراحی شده شرکت دریا صنعت سال های سال برای کشاورزان و صاحبان صنایع به عنوان تامین کننده ای مناسب، برای حل مشکلات کیفیت آب خدمات و تجهیزات ارائه داده است.

امیدواریم با این مطالب به شما در خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی کمک کرده باشیم. و چنانچه نیاز به مشاوره در این زمینه داشته باشید کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند. جهت مشاوره رایگان، استعلام فنی و مالی دستگاه ها و همچنین ثبت سفارش با شماره تلفن 36648995_025 تماس حاصل فرمائید